Anasayfa
Telegram Grubumuza Katılın
  • Şimdi ders programı özelliği ile çok daha kullanışlı. Hemen deneyin.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
İlkokul, Ortaokul ve Lise seviyesinde birçok dersin 2021/2022 Eğitim Öğretim yılı ünitelendirilmiş yıllık planları Android, IOS ve Huawei mobil uygulamamızda yer almaktadır. Mobil uygulamada yer verdiğimiz 200 den fazla plan excel olarak uygulama içinden indirilebilmektedir. Böylece uygulamada kullanılan plan ile okul müdürünün onayına sunulan planın birebir aynı plan olması sağlanmıştır.
Uygulamada; işlenen dersin kazanımına, kazanım açıklamasına, dersin konusuna ve anahtar kavramlara ulaşılabilmektedir. En son görüntülenen ders ve hafta hafızada tutulmaktadır. Notların kaydedilebileceği not yazma alanı bulunmaktadır. Plan ayrıntılarına erişmek için alt bölümdeki düğmeler kullanılır. Sağ ve sol ok yönündeki düğmelerle haftalar arasında geçiş yapılabilir. Kolay erişim için arayüz sade tasarlanmıştır. Uygulama ilk yüklendiğinde ayar ekranı otomatik olarak açılıp plan verileri otomatik olarak alınmaktadır ve işlenmektedir. Veriler alınırken işlemin tamamlanması için beklenmelidir. Veriler alındıktan sonra girilen dersler ve sınıf seviyeleri seçilip kaydedilmelidir. Bu ayarın bir kez yapılması yeterlidir ancak istenirse yeni dersler eklenebilir veya silinebilir. Uygulama için sağladığımız veriyi sunucumuzda barındırmaktayız. Veride değişiklik yaptığımız durumlarda uygulamayı güncelleme ihtiyacı olmadan uygulamada yer alan “veriyi güncelle” bölümünden verinin güncellenmesi yeterli olmaktadır.
 
Uygulama için Telegram destek grubu kurulmuştur.
Telegram ?
IOS (Apple):??
http://meb.ai/EGZQtJ
HUAWEI AppGallery:??
http://meb.ai/JYWren
Uygulamada yer alan dersler şunlardır:
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
Peygamberimizin Hayatı
Temel Dini Bilgiler (İslam 1) ve (İslam 2)
Kur’an-ı Kerim
Arapça
İslam Kültür ve Medeniyeti (AİHL)
Sosyal Bilgiler
T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük
Halk Kültürü
Şehrimiz …
Medya Okuryazarlığı
Fen Bilimleri
Bilim Uygulamaları
Türkçe
Yazarlık ve Yazma Becerileri
Okuma Becerileri
Matematik
Matematik (Fen Lisesi)
Matematik Uygulamaları
İngilizce
Rehberlik ve Kariyer Planlama
Türk Dili ve Edebiyatı
Fizik
Kimya
Biyoloji
Tarih
Coğrafya (2 saat) ve (4 saat)
Beden Eğitimi ve Spor
Görsel Sanatlar
Müzik
Felsefe
Sosyoloji
Psikoloji
Mantık
Bilgi Kuramı (1 saat) ve (2 saat)
Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü
Teknoloji ve Tasarım
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım
Hayat Bilgisi
Serbest Etkinlikler
Beden Eğitimi ve Oyun
Trafik Güvenliği İnsan Hakları
Yurttaşlık ve Demokrasi
Tefsir
Hadis
Kelam
Fıkıh
Siyer

Planlı Öğretmenim Yıllık Plan Uygulaması

Planlı Öğretmenim Android, IOS ve Huawei uygulamalarımızda bir çok branşın 2022/2023 eğitim yılı yıllık ünitelendirilmiş ders planları yer almaktadır. Telegram Grubu davet bağlantısı: t.me/planliogretmenim . Planlar excel formatında uygulama içinden indirilebilmektedir. Bu sayede telefonlarınızda kullandığınız plan ile okulunuza teslim ettiğiniz plan aynı plan olacaktır. Son verileri almak için uygulamanın ayar ekranındaki verileri güncelle düğmesine dokunmanız yeterli olacaktır.Google Play (Android) için buraya tıklayınız. App Store ( IOS-Apple) için buraya tıklayınız. AppGallery için buraya tıklayınız.

Çevrimiçi Olanlar

268 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi