Anasayfa
Telegram Grubumuza Katılın
  • Şimdi ders programı özelliği ile çok daha kullanışlı. Hemen deneyin.
Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer 15-19 Kasım tarihlerindeki ara tatilden sonra "6 ve 10. sınıflar içinde destekleme kurslarını açacağız." dedi. Ara tatilden sonra açılacak bu kursların Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri derslerinden açılması planlanıyor. 

Bakan Mahmut Özer'in açıklamalarının ardından MEB'den bu konuda resmi yazı bekleniyor. Resmi yazı sonrasında ortaokul ve liselerde yeni kurslar için öğretmen ve öğrenci tespiti yapılacak.

Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri derslerinin yanına yeni dersler eklenip eklenmeyeceği henüz bilinmiyor.

6. ve 10. sınıflar için açılacak kurs planlarını yine siz değerli öğretmenlerimiz için paylaşacağız. DYK Kurs planlarımızı aynı zamanda mobil uygulamalarımızda da sizlerin hizmetine sunacağız. 
 
 
 
 

Planlı Öğretmenim Yıllık Plan Uygulaması

Planlı Öğretmenim Android, IOS ve Huawei uygulamalarımızda bir çok branşın 2022/2023 eğitim yılı yıllık ünitelendirilmiş ders planları yer almaktadır. Telegram Grubu davet bağlantısı: t.me/planliogretmenim . Planlar excel formatında uygulama içinden indirilebilmektedir. Bu sayede telefonlarınızda kullandığınız plan ile okulunuza teslim ettiğiniz plan aynı plan olacaktır. Son verileri almak için uygulamanın ayar ekranındaki verileri güncelle düğmesine dokunmanız yeterli olacaktır.Google Play (Android) için buraya tıklayınız. App Store ( IOS-Apple) için buraya tıklayınız. AppGallery için buraya tıklayınız.

Çevrimiçi Olanlar

71 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi